Showbiz

Modelja 23-vjeçare ndez rrjetin me foton nudo, babai e kritikon(Foto)

Modelja Irlanda Baldwin ka publikuar një foto nudo në rrjetet sociale, por nuk është pëlqyer aspak nga babi i saj Alec Baldwin, i cili është mërzitur nga fotoja e së bijës.
Featured image of article: Modelja 23-vjeçare ndez rrjetin me foton nudo, babai e kritikon(Foto) Modelja Irlanda Baldwin, dhe babi i saj Alec

NEW YORK- Aktorja dhe modelja e njohur Irlanda Baldwin nuk ka mundur t’i rezistojë verës, dhe temperaturave të larta.

Përmes një postimi në rrjetin social ajo ka pozuar nudo në tarracën e një hoteli në New York. Nuk ka asgjë të veshur në trup përveç tangave që nuk i fshehin asgjë.

Krahas fotos Irlanda shkruan: “Faleminderit @sixtyhotels për pamjen e bukur. Unë kurrë nuk dua të kthehem nga këtu. Gjithashtu prapanica ime nuk është aq e bardhë. Është dielli. Jo, është gjithashtu e bardhë.”

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Ndërkohë fotoja nudo që ka postuar në rrjetet sociale, nuk i ka pëlqyer aspak babait të saj Alec Baldwin, i cili ka komentuar kështu në foton nudo të së bijës: “Më vjen keq. Çfarë?”

Por kjo nuk është hera e parë që babai i modeles 23-vjeçare është mërzitur nga fotot që ajo poston.

(A.C/Dosja.al)

Shto Koment