ORA : 13:14 | 25 Nëntor, 2021

VD-‘Model putinist’/Basha: Ky është buxheti i klientëve të qeverisë

TIRANË– Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha e quan model putinist buxhetin 2022. Gjatë fjalës së tij në Kuvend, kryedemokrati tha se qeveria nuk mendon për grupet e interesit por vetëm për oligarkët dhe një pakicë njerëzish. JuSugjerojmë Berisha nxjerr videon e pritjes së Bashës në Njësinë 7:Të rinjtë i kanë dhënë reston “Berisha si … Vazhdoni me leximin e VD-‘Model putinist’/Basha: Ky është buxheti i klientëve të qeverisë