Aktualitet

Mjeti luksoz i përplasur me pemën! PAMJE të reja nga aksidenti në Tiranë, rruga e mbuluar me gjakun e të lënduarës

FOTO
Siç duket edhe nga pamjet e mëposhtme, makina e përplasur me pemën, është tip "Audi".
Featured image of article: Mjeti luksoz i përplasur me pemën! PAMJE të reja nga aksidenti në Tiranë, rruga e mbuluar me gjakun e të lënduarës Pamje nga vendi i ngjarjes

TIRANËDosja.al ka siguruar pamje të tjera nga vendi ku ndodhi aksidenti, i cili ka lënë të lënduar një 30-vjeçare shtatzanë. Siç duket edhe nga pamjet e mëposhtme, makina e përplasur me pemën, është tip “Benz”.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Deri më tani dihet se gjendja e të lënduarës është e rëndë dhe se drejtuesi i mjetit është shoqëruar në Komiariatin e Policisë.


LAJMI KRYESOR: FOTO nga vendngjarja/ ‘Benzi’ humb kontrollin, merr para 30-vjeçaren shtatzënë dhe përplaset me pemën, Policia: Është rëndë në spital!

(k.m/dosja.al)

Shto Koment