Aktualitet

Mjekja Silvana Bala shpërthen në lot brenda spitalit “Shefqet Ndroqi”, kolegia i qëndron pranë

FOTO
Fotoja është publikuar nga Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu, në profilin e saj në Facebook. Siç shihet në foto, Bala është e përlotur, ndërsa një kolege e saj i qëndron pranë.
Featured image of article: Mjekja Silvana Bala shpërthen në lot brenda spitalit “Shefqet Ndroqi”, kolegia i qëndron pranë Dy mjeket në spitale

TIRANË– Mjekja Silvana Bala, drejtuese e Shërbimit të Pneumologjisë, në spitalin “Shefqet Ndroqi” ka shpërthyer në lot brenda dyerve të spitalit.

Fotoja është publikuar nga Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu, në profilin e saj në Facebook. Siç shihet në foto, Bala është e përlotur, ndërsa një kolege e saj i qëndron pranë.

Të dyja janë veshura kokë e këmbë dhe të izoluara me veshjet mbrojtëse.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Heronj”, shkruan Manastirliu krah fotos, duke mos bërë asnjë koment tjetër në lidhje me foton në fjalë.

(f.m/dosja.al)

Shto Koment