Aktualitet

Mister në detin e Sarandës, zbulohen dy makina të fundosura në thellësi

VIDEO
Ndërkohë,  siç duket nga pamjet e siguruara nga Faxëeb shihet se  dy automjetet janë thuajse të shkatërruara.
Featured image of article: Mister në detin e Sarandës, zbulohen dy makina të fundosura në thellësi Pamje te makinave

SRANDË – Zhytësit e Spiranca Diving Center kanë zbuluar në ujërat e detit në Sarandë 2 automjete. Mbetet enigmë arsyet dhe koha e mbytjes së këtyre automjeteve në det.

Ndërkohë,  siç duket nga pamjet e siguruara nga Faxëeb shihet se  dy automjetet janë thuajse të shkatërruara.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

(a.k.dosja.al)

Shto Koment