Showbiz

Iu vra vëllai në prag të shtëpisë, Missé Beqiri ‘kapërdin’ dhimbjen, me xhinse e atlete nxjerr xhiro fëmijët në Londër (FOTOT)

33-vjeçarja ka zgjedhur që për xhiron e saj të vishet thjeshtë me një palë xhinse, atlete dhe një palto ngjyrë bezhë.
Featured image of article: Iu vra vëllai në prag të shtëpisë, Missé Beqiri ‘kapërdin’ dhimbjen, me xhinse e atlete nxjerr xhiro fëmijët në Londër (FOTOT) Misse dhe Flamur Beqiri

BRITANI E MADHE- Modelja e njohur shqiptare Missé Beqiri duket se i është rikthyer jetës normale pasi është shfaqur për herë të parë në publik pas vrasjes të së vëllait të saj, Flamurit.  Siç duket edhe nga fotot e publikuara nga tabloidet britanike, ylli i realityshow-t “The Real Housewives” është pikasur duke shëtitur rrugëve me djalin 5-vjeçar Julian dhe vajzën River, 2 vjeç.

Missé Beqiri

33-vjeçarja ka zgjedhur që për xhiron e saj të vishet thjeshtë me një palë xhinse, atlete dhe një palto ngjyrë bezhë. Por ajo që binte më shumë në sy ishte unaza e fejesës, e cila iu dhurua nga i fejuari Jake Hall gjatë gjatë periudhës së Krishtlindjes, pa e ditur kthesën e dhimbshme që do t’u merrte jeta.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Missé Beqiri

Flamur Beqirit u vrá ditën e Krishtlindjes në pragun e vilës së tij 1.5 milionë euroshe në Londër. Persona, ende të páidentifikuar qélluan shqiptarin për vdékje duke e lënë të shtrirë në pragun e vilës në sy të gruas dhe djalit. Ende nuk është arréstuar askush për këtë ngjarje ndërkohë që po hétohet në lidhje me të shkuarën problématike të të ndjerit.

K.M/Dosja.al 

Shto Koment