Showbiz

“Mirupafshim atje lart”, Arbana Osmani humb njeriun e shtrenjtë: Sa shpirt të kam! (FOTO)

Arbana Osmani humb njeriun e shtrenjtë, është ndarë nga jeta gjyshja e saj.
Featured image of article: “Mirupafshim atje lart”, Arbana Osmani humb njeriun e shtrenjtë: Sa shpirt të kam! (FOTO) Arbana Osmani

Tiranë– Moderatorja Arbana Osmani ka humbur një nga njerëzit e saj më të shtrenjtë, gjyshen. Lajmin e hidhur Osmani e ka dhënë nëpërmjet një postimi në Instastory, ku ka publikuar një foto me gjyshen e saj. Mbi foto moderatoja ka shkruar: “Sa shpirt të kam! Mirupafshim atje lart”. 

Arbana Osmani dhe gjyshja e saj

Duket se Arbana ka qenë tepër e lidhur me gjyshen e saj dhe kjo humbje e ka pikëlluar moderatoren. Shpesh herë ajo ndante në rrjetet sociale, momente që kalonte me të.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

J.V/Dosja.al

Shto Koment