Showbiz

Miriam Cani zbulon sekretin nga ceremonia e martesës në Maldiva: Atë ditë kemi zbuluar se isha shtatzënë

Miriam Cani ka treguar dhe një sekret nga dita e ceremonisë së martesës së saj që u zhvillua në Maldiva. Cani ka thënë se ditën e cermonisë ajo ka zbuluar se ka qenë shtatzënë.
Featured image of article: Miriam Cani zbulon sekretin nga ceremonia e martesës në Maldiva: Atë ditë kemi zbuluar se isha shtatzënë Alban Skënderaj dhe Mirjam Cami

TIRANË-Këngëtarja e njohur Miriam Cani ka zbuluar një sekret në lidhje me marrëdhënien me burrin e saj Alban Skënderaj.

I ftuar në emisionin e Rudina Magjistarit, ku ka folur për vajzën e saj dhe marrëdhënien më Albanin,  ndër të tjera ajo ka treguar dhe një sekret nga dita e ceremonisë së martesës së saj që u zhvillua në Maldiva. Cani ka thënë se ditën e cermonisë ajo ka zbuluar se ka qenë shtatzënë.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

“Kemi pasur Amelin dhe Duamin në bark. Në ditën kur u realizua ceremonia ne morëm vesh që unë isha në pritje të ëmbël ndaj vendosëm që ta quani Duam, ti jepnim titullin e këngës. Është një kujtim i mrekullueshëm,”-ka thënë ajo.

Video e plotë: 

(k.a/dosja.al)

Shto Koment