Aktualitet

Mira Rakacolli: Në spitale ka pacientë të moshave të reja në gjendje të rëndë, jo më shumë se më parë

VIDEO
Nga mbledhja ku u komunikua dhe vazhdimi i mbylljes së vendit në orën 20:00 edhe për dy javë të tjera, Rakacolli tha se mes të rinjve që janë të shtruar në spitale, ka edhe që janë në gjendje të rëndë shëndetësore, por jo më shumë se më parë. 
Featured image of article: Mira Rakacolli: Në spitale ka pacientë të moshave të reja në gjendje të rëndë, jo më shumë se më parë Mira Rakacolli

TIRANË– Mira Rakacolli, kryetarja e Komiteti Teknik të Ekspertëve ka deklaruar se në spitale vijon të ketë shtrime të moshave të reja.

Nga mbledhja ku u komunikua dhe vazhdimi i mbylljes së vendit në orën 20:00 edhe për dy javë të tjera, Rakacolli tha se mes të rinjve që janë të shtruar në spitale, ka edhe që janë në gjendje të rëndë shëndetësore, por jo më shumë se më parë. 

Rezultatet finale të zgjedhjeve në kohë reale dhe të përditësuara nga burimi zyrtar KQZ këtë vit do të mund ti ndiqni në Dosja.al. Kliko për të parë platformën.

Gjendja e të shtruarve në spital, pavarësisht nga moshat është një nga pikat më të diskutueshme për ne. personat që kanë nevojë për kujdes spitalor kanë rënë. Përsëri ka mosha të reja dhe ka edhe në gjendje të rëndë. fatmirësisht jo më shumë se më parë,”– tha ajo ndër të tjera.


LAJM KRYESOR: Komiteti Teknik i Ekspertëve nuk ndryshon masat, Shqipëria mbyllet në orën 20:00 edhe për dy javë të tjera, apel për fushatat zgjedhore: S’lejohet grumbullimi i më shumë se 10 personave

(f.m/dosja.al)

Shto Koment