Politike

Dyshe-dyshe, si u futën deputetët në parlament, Berisha me Shehun, Bardhi nuk ndahet nga Basha, nuk mungon eleganca e zonjave

Shumica e deputetëve kanë zgjedhur shoqëruesin e tyre për tu futur në parlament, ndërsa të tjerë kanë shkuar grup, ose vetëm.  

TIRANË- Fotot e mëposhtme janë shkrepur nga seanca e sotme plenare. Shumica e deputetëve kanë zgjedhur shoqëruesin e tyre për tu futur në parlament, ndërsa të tjerë kanë shkuar grup, ose vetëm. Ndërkohë që në hyrjen e sotme, nuk kishte se si të mungonin as deputetet, të cilat morën vëmendje stilin e tyre të të veshurit.

Një nga personat që ka pasur vëmendje këto kohë është edhe ish-Kryeministri Sali Berisha, i cili u hoq nga Grupi Parlamentar i PD-së, pas shpalljes non-grata nga DASH. Ai sot ka zgjedhur që të futet në parlament me Tritan Shehun, ndërsa Basha nga ana tjetër është i pandashëm nga Gazment Bardhi. 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

LAJM KRYESOR: Ngrihen Komisionet Parlamentare, miratohen drejtuesit, PD braktis Kuvendin, pas i ndjek dhe Berisha. Basha përplaset me Ballën e Nikollën: Bëni dërr dërr, ushtare e PS-së

(I.A/dosja.al)

WordPress › Error

There has been a critical error on your website.

Learn more about debugging in WordPress.