Showbiz

“Mimiii imeee” E ndarë nga Stresi, ish-vjehrra i bën komentin e ëmbël Kejsit(FOTO)

 Së fundmi në foton e publikuar në llogarinë e saj të Instagramit bie në sy komenti  që  i ka bërë e ëma e Stresit, e cila i shkruan ish-të dashurës së djalit: Bukur kejsiiiiiiii
Featured image of article: “Mimiii imeee” E ndarë nga Stresi, ish-vjehrra i bën komentin e ëmbël Kejsit(FOTO) Kejsi dhe mami i Stresit, Shpresa Lushaj

TIRANË- E ndarë prej  disa javësh tashmë nga Stesi, Keji vazhdon të jetë  aktive në rrjete sociale nga ku poston dhe ndan me fansat e saj momente nga jeta private.

Së fundmi në foton e publikuar në llogarinë e saj të Instagramit bie në sy komenti  që  i ka bërë e ëma e Stresit, e cila i shkruan ish-të dashurës së djalit: Bukur kejsiiiiiiii

Ndërsa kjo e fundit ja kthen: Mimiii imeee ♥️♥️♥️.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Pra edhe pse të ndarë familja e Stresit vazhdon të ketë kontakte me Kejsi, pasi sëfundmi u pa edhe për ditëlindjen e mamasë së këngëtarti që Kejsi e uroi atë publikikisht.

Komentet e tyre në foton e Kejsit

 

A.C/Dosja.al

Shto Koment