Sport

Milan mendon për sezonin e ardhshëm, afron “arkitektin” e Salzburg dhe Leipzig

Megjithatë ka një gjë të veçantë sepse drejtuesit i kanë ofruar rolin e trajnerin por edhe të drejtorit sportive, një still alla Premier League, pra do të jetë trajneri që do të bëjë merkaton e skuadrës.  
Featured image of article: Milan mendon për sezonin e ardhshëm, afron “arkitektin” e Salzburg dhe Leipzig Ralf Rangnick

ITALI– Nga Gjermania po vijnë lajme pozitive për të ardhmen e Milanit, emri Ralf Rangnick ka dalë në sipërfaqe, madje gazeta më e madhe “Bild” sqaron se mungon vetëm firma.

Megjithatë ka një gjë të veçantë sepse drejtuesit i kanë ofruar rolin e trajnerin por edhe të drejtorit sportive, një still alla Premier League, pra do të jetë trajneri që do të bëjë merkaton e skuadrës.  

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Kujtojmë që Ragnick është figura kryesore e revolucionit të madh të Red Bull në Gjermani me Leipzig dhe në Austri me Salzburg.

(E.Ç. Dosja.al)

Shto Koment