Showbiz

A është Xhemi xheloze për shokët e tu? Arbana Osmani e pranon hapur: Nuk kam asnjë mik tjetër, ajo është e vetmja (FOTO)

Së bashku Arbana dhe Xhemi ndajnë një shoqëri disa vjeçare dhe këtë e kanë treguar vazhdimisht jo vetëm në ekran por tashmë edhe përmes rrjeteve sociale.
Featured image of article: A është Xhemi xheloze për shokët e tu? Arbana Osmani e pranon hapur: Nuk kam asnjë mik tjetër, ajo është e vetmja (FOTO) Arbana Osmani dhe Xhemi Shehu

TIRANË- Arbana Osmani dhe Xhemi Shehu, janë ndër moderatoret më të dashura të publikut shqiptar . Së bashku Arbana dhe Xhemi ndajnë një shoqëri disa vjeçare dhe këtë e kanë treguar vazhdimisht jo vetëm në ekran por tashmë edhe përmes rrjeteve sociale.

Në një pytje që fansat i kanë bërë Arbanës për raportin e saj të ngushtë me Xhemin ajo është përgjigjur.

A është Xhemi xheloze për shokët e tu?-shkruan komentuesi.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al


“Unë nuk kam asnjë shok tjetër.”- shkruan Arbana duke e shoqëruar me disa të qeshura.
Dhe Xhemi e ka rispostuar statusin e Arbanës duke shkruar: Ke kët, dhe vendos foton e një gjirafe.

A.C/Dosja.al 

Shto Koment