Showbiz

Mijëra kilometra larg Stresit! Keisi gjen ngushëllim vetëm tek miku katërputrosh: Më shpëtove!

Bëhet fjalë për një qenush të bardhë, i cili tregohet shumë i dashur me të, por që vetë ajo nuk e sqaron nëse është i saji apo jo?
Featured image of article: Mijëra kilometra larg Stresit! Keisi gjen ngushëllim vetëm tek miku katërputrosh: Më shpëtove! Keisi dhe Stresi

KANADA– Bashkëshortja e reperit të njohur shqiptar, Arkimend Lushajt, Keisi ka postuar disa story me mikun e saj më të mirë. 

Bëhet fjalë për një qenush të bardhë, i cili tregohet shumë i dashur me të, por që vetë ajo nuk e sqaron nëse është i saji apo jo?

Në një prej videove të publikuara Keisi ka shkuar: Kush shpëtoi kë?

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Keisi dhe qeni

Aktualisht Keisi dhe Stresi janë në një periudhë pauze, teksa ajo ka shkuar të jetëojë në Kanada ndërsa Stresi ndodhet mes Tiranës dhe Kosovës. Të dy nuk e kanë pranuar ndarjen por shprehen se kanë nevojë për pak kohë. 

(k.m/dosja.al)

Shto Koment