Showbiz

Mijëra euro, nipi i Enverit surprizon Rezartën me dhuratën luksoze (Foto)

Ermali ka suprizuar gruan e tij me një dhuratë mjaft speciale.
Featured image of article: Mijëra euro, nipi i Enverit surprizon Rezartën me dhuratën luksoze (Foto) Rezarta Shkurta dhe Ermal Hoxha

TIRANË– Ermal Hoxha, i njohur tashmë për të gjithë shqiptarët si nipi i diktatorit Enver Hoxha ka surprizuar bashkëshorten e tij me një dhuratë mjaft luksoze.

Ka qenë vetë Rezarta Shkurta ajo që e ka ndarë me të gjithë ndjekësit e saj në rrjetet sociale këtë surprizë të veçatë.

Foto e publikuar nga Rezarta

Dhuratë nga bashkëshorti,”- shkruan Rezarta krahas fotos ku shihen një unazë dhe një byzylyk me diamante të markës “Cartier”.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Një dhuratë e tillë kushton 9750 dollarë, sipas çmimeve të publikuara në faqen zyrtare të Cartier.

Çmimet nga faqja zyrtare

(f.m/dosja.al)

Shto Koment