Politike

Mijëra euro, Monika zbulon sa pagoi për të hequr kancerin: Socialistët të nxerrin faturat e operacioneve plastike

 • “Kisha kancer”, Monika Kryemadhi flet për operacionin e vështirë
 • Kryemadhi ka treguar se operacionin për të hqur tumorine ka bërë jashtë shtetit.
  Featured image of article: Mijëra euro, Monika zbulon sa pagoi për të hequr kancerin: Socialistët të nxerrin faturat e operacioneve plastike Monika Kryemadhi

  TIRANË– Monika Kryemadhi ka treguar për herë të parë se çfarë e bëri të udhëtonte jashtë shtetit, ku për disa ditë nuk reagoi në asnjë rrjet social.

  E ftuar në “Kjo javë”, Kryemadhi ka rrëfyer se ka kryer një operacion të vështirë pasi kishte kancer në qafën e mitrës.

  Kisha 5 vite që e mbaja nën vëzhgim. E bëra jashtë vendit, në një shtet të BE-së, sa 1/3 e çmimit në Shqipëri dhe garanci më të madhe.

  E bëra në një spital publik dhe nuk kam paguar më shumë se 6500 euro, kur në Shqipëri kushtonte 20 mijë euro. Socialistët të nxjerrin faturat e operacioneve plastike që kanë bërë gratë e tyre,”- tha Kryemadhi.

  Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

  (f.m/dosja/al)

   

   

  Shto Koment