Showbiz

Mia Khalifa tregon se po ripostohen videot e saj të vjetra, miliona njerëz bëjnë kërkesë që ato të fshihen, reagon kompania poronografike: Deklaratat e saj janë shpifëse, të rreme

Të shumtë kanë qënë personat që kanë kërkuar fshirjen e të gjitha videove pornografike të Khalifas, nga faqe si Pornhub dhe BangBros, me të cilat ajo punoi për tre muaj kur ishte 21 vjeç.
Featured image of article: Mia Khalifa tregon se po ripostohen videot e saj të vjetra, miliona njerëz bëjnë kërkesë që ato të fshihen, reagon kompania poronografike: Deklaratat e saj janë shpifëse, të rreme Mia Khalifa
Përditësuar:

AMERIKE– Pak ditë më parë Mia Khalifa është shprehur se ka kaluar traumë nga puna që ka bërë si pornostare. Nga kjo deklaratë e saj, të shumtë kanë qënë personat që kanë kërkuar fshirjen e të gjitha videove pornografike të Khalifas, nga faqe si Pornhub dhe BangBros, me të cilat ajo punoi për tre muaj kur ishte 21 vjeç.

Mia i mëshon faktit se kompania BangBros po poston videot e saj të para 6 vitesh sikur janë të reja.

Këtyre akuzave, kompania BangBros ka bërë një njoftim aty ku shkruan se pretendimet e Mias janë shpifëse.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Sot ne i kemi dërguar @MiaKhalifa një kërkesë ligjore e cila rendit disa nga deklaratat e saj shpifëse, të rreme për Bang Bros ndër vite dhe një listë që tregon faktet aktuale. Ne e inkurajojmë atë që të ndajë listën e kontrollit të fakteve me audiencën e saj. Por ne dyshojmë që ajo do ta bëjë diçka të tillë’– shkruan kompania në faqen e tyre në Twitter.

Janë më shumë se 1.5 milion persona që kanë nënshkruar një peticion të Change.org për heqjen e videove të Mias.

(A.B)/Dosja.al

Shto Koment