Virale

Mezi hipën mbi skaf! Enca me pushime në jug, dy persona e ndihmojnë të ngjitet në bord. PAMJET nga pushimet e “VIP-ave”

Sigurisht që në bregdet nuk kanë munguar as “VIP-at”, një ndër to është edhe këngëtarja e njohur Enca. Ajo është kapur "mat" teksa hipën mbi një skaf.

VLORË– Me ardhjen e stinës së verës, të gjithë janë “sulur” drejt bregdetit për të kaluar temperaturat e nxehta. Sigurisht që në bregdet nuk kanë munguar as “VIP-at”, një ndër to është edhe këngëtarja e njohur Enca.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Ajo është filmuar teksa tenton që të hipë mbi një skaf, dhe disa persona të tjerë pas saj e ndihmojnë që të ‘zbarkojë’ në bord.

(k.m/dosja.al)

Etiketa:

Një Koment në “Mezi hipën mbi skaf! Enca me pushime në jug, dy persona e ndihmojnë të ngjitet në bord. PAMJET nga pushimet e “VIP-ave”

  1. Hahaha haaa njelloj sikur te hipesh elefantin ne nje komardare femijesh …cu be me skafin pastaj ..???? U permbys ??? Apo u fundos hahaha

Shto Koment