Politike

Presidenti Meta mbush 51-vjeç/ Kryemadhi publikon foto nga festa, të pranishëm edhe 3 fëmijët: Nuk mund të mbyllej ndryshe kjo ditë!

FOTO
Monika Kryemadhi ka publikuar një foto ku shfaqet bashkë me fëmijët dhe burrin e saj, teksa fikin qiririn mbi tortë.
Featured image of article: Presidenti Meta mbush 51-vjeç/ Kryemadhi publikon foto nga festa, të pranishëm edhe 3 fëmijët: Nuk mund të mbyllej ndryshe kjo ditë! Monika Kryemadhi dhe Ilir Meta

Tiranë- PresidentiIlir Meta dje festoi dhe 51-vjetorin e lindjes. Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi ka shpërndarë në rrjetet sociale një foto, ku shfaqet një moment nga festa e ditëlindjes së Presidentit.

Foto e publikuar nga Kryemadhi

Kryemadhi bashkë me Metën dhe 3 fëmijët e tyre shfaqen në foto teksa fikin qirinjtë mbi tortë. “Nuk mund të mbyllej ndryshe kjo ditë. I fikëm qirinjtë bashkë 51vs15”, shkruan Kryemadhi krahas fotos.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Monika Kryemadhi dhe Ilir Meta janë prindër të tre fëmijëve, Borës, Erës dhe Besarit.

J.V/Dosja.al 

Një Koment në “Presidenti Meta mbush 51-vjeç/ Kryemadhi publikon foto nga festa, të pranishëm edhe 3 fëmijët: Nuk mund të mbyllej ndryshe kjo ditë!

  1. Perse na e filloni diten ters me keto hiena. Shqiperia do te ishte shume me e mire pa to.

Shto Koment