Showbiz

“Meshkujt u eksituan”, aktorja tropojane rrëfen sikletin e përjetuar në skenë pasi u masturbua: Nuk e ekzagjerova

Arjola Demiri, aktorja që theu të gjitha tabutë ka treguar se si skena e saj, në vend që të përcillte mesazhin e caktuar, u bë një objekt eksitimi për meshkujt.
Featured image of article: “Meshkujt u eksituan”, aktorja tropojane rrëfen sikletin e përjetuar në skenë pasi u masturbua: Nuk e ekzagjerova Aktorja, Arjola Demiri.

TIRANË– Aktorja, Arjola Demiri, tropojanja që i la pa fjalë të gjithë me rolin e pazontë që solli në skenën e teatrit, ka rrëfyer se si u transmetua aktrimi i saj tek meshkujt. Arjola do të masturbohej në skenë (Lexo këtu), dhe kjo gjë duket se ka sjellë reagime instiktive tek meshkujt.

“Unë në monodramën e fundit që kisha, meshkujt e kishin më shumë mendjen që u eksituan se sa e shijuan ose morën mesazhin që përcillej…Në fakt nuk është se kam bërë ndonjë gjë që ndonjë aktor më parë se ka bërë…Jam munduar të mos e ekzagjeroj, mos bëj gjëra vulgare, por të jenë estetikisht të pranueshme për të gjithë. Meshkujt ndjeheshin të eksituar,”- është shprehur aktorja në emisionin “Opinion”.

(R.L/Dosja.al)

Shto Koment