Politike

MESAZHET E FUNDIT: Gramoz Ruçi “me zemër në dorë” thirrje qytetarëve ta votojnë. Përgjigjet EPIKE: R*** ku t’i keni. Suksese në jetë!

Disa prej tyre, kanë përfunduar në rrjet duke qarkulluar për shkak të përgjigjeve epike që i kanë kthyer qytetarët. 
Featured image of article: MESAZHET E FUNDIT: Gramoz Ruçi “me zemër në dorë” thirrje qytetarëve ta votojnë. Përgjigjet EPIKE: R*** ku t’i keni. Suksese në jetë! Gramoz Ruçi

FIER– Kandidati i Partisë Socialiste për deputet në qarkun e Fierit, kryeparlamentari Gramoz Ruçi u ka dërguar mesazhet e fundit qytetarëve për zgjedhjet e 25 prillit. Disa prej tyre, kanë përfunduar në rrjet duke qarkulluar për shkak të përgjigjeve epike që i kanë kthyer qytetarët. 

MESAZHET:

I dashur bashkëmoshatar. Mirënjohje për mbështetjen e sakrificat. Të ftoj të votosh PS në 25 prill për të ardhmen e fëmijëve, nipërve, mbesave. I yti Gramoz Ruçi.

Qytetari: Ta votoj PS se kam 2 diploma dhe mbaruar absolut me 10 dhe më hoqi nga puna për të futur një idiot që nuk kishte punuar kurrë më parë? Ropt ku ti keni se më ka rënë pesha të mbaj e vetme familjen dhe të pasurohen k***at e Fierit. Gjithë të mirat.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

I dashur ish-naftëtar. E di ke kaluar vështirësi. Por si për Shqipërinë, për ty do vijojë ndryshimi. Të ftoj, voto PS në 25 prill për të ardhmen. Respekt Gramoz Ruçi

Qytetari: I dashur ish-deputet. Flm shumë që kujtohesh për mua ditën e fundit në 8 vitet e qeverisjes tënde. Suksese në jetë.

Po ju a keni marrë mesazh të tillë?

(k.m/dosja.al)

Shto Koment