Aktualitet

“O Tan ku*va dhe bastardi”/ Kërcënohet gazetari Artan Hoxha: Do mbani përgjegjësi për baltën mbi familjen tonë, nuk falim! E kthejmë dhe personale

Këto gjëra, gaztari i tregoi në sy të kryeministrit Edi Ram, që ishtë vënë përballë gazetarëve, për t’ju përgjigjur pyetjeve të tyre.
Featured image of article: “O Tan ku*va dhe bastardi”/ Kërcënohet gazetari Artan Hoxha: Do mbani përgjegjësi për baltën mbi familjen tonë, nuk falim! E kthejmë dhe personale Artan Hoxha dhe mesazhet
Përditësuar:

TIRANË– Gazetari Artan Hoxha është kërcënuar. I ftuar në emisionin “Opinion”, Hoxha publikoi mesazhet që ka marrë dhe tregoi se e ndjekin dhe e fotografojnë kudo. Këto gjëra, gaztari i tregoi në sy të kryeministrit Edi Ram, që ishtë vënë përballë gazetarëve, për t’ju përgjigjur pyetjeve të tyre.

Kam bërë denoncimin, normal,”– tha Artan Hoxha, teksa në ekran u shfaq mesazhi kërcënues.

SMS-ja nda Artan Hoxhës

Dëgjoni me vëmendje të gjithë ju si televizion bastard me në krye bastardin Tan Hoxha. Ka ardhur koha të mbani përgjegjësi për baltën që hidhni ndaj familjes tonë. nuk është familja jonë si na prezantoni ju me Tan kur*vën. Keni një javë për një foto, na ngatërroni me politkën. Të jeni të sigurtë, ne s’do falim asnjë që na sulmon padrejtësisht neve. Nëse doni e kthejmë në personale,”- shihet e shkruar në mesazh.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
SMS-ja ndaj Hoxhës

Gazetari Artan Hoxha shtoi më tej se për këtë gjë do nisin hetimet, ndërkohë që nuk dihet ende se kush mund t’ja ketë dërguar.

(f.m/dosja.al)

Shto Koment