Showbiz

Mesazh për kë? Tayna poston foton provokuese dhe shkruan: Të josh dhe të bëj budalla sa herë dua

Tayna postoi foto e veshur me reçipeta dhe një fund të shkurtër duke venë në pah format e saj trupore.
Featured image of article: Mesazh për kë? Tayna poston foton provokuese dhe shkruan: Të josh dhe të bëj budalla sa herë dua Tayna

KOSOVË- Tayna është një nga këngëtaret më të komentuara në rrjetet sociale kjo për shkak të suksesit në muzikë si dhe për fizikun e saj tejet seksi.

Së fundmi ajo është shfaqur mjaft provokuese në një foto në Instagram.

Këngëtarja postoi foto e veshur me reçipeta dhe një fund të shkurtër duke venë në pah format e saj trupore.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

“Unë të joshë dhe të bëj budalla, sa herë që dua”- shkroi këngëtarja krahas fotos.

Tayna

Kujtojmë se këngëtarja iu është rikthyer koncerteve pas një pauze të gjatë- shkak u bë izolimi nga pandemia e COVID-19.

(A.B)/Dosja.al

Shto Koment