Aktualitet

‘Mes një pylli mesjetar lisash’/ Artan Shkreli gjen gëzhoja të Luftës së Dytë Botërore, poston FOTOT e rralla

Gjatë ekspeditës së tij në qafën e Vishës, në një prej trasheve të dikurshme të luftës, Shkreli ka gjetur disa gëzhoja dhe një pjesë të një bombe të përdorur nga ushtarët gjermanë. 
Featured image of article: ‘Mes një pylli mesjetar lisash’/ Artan Shkreli gjen gëzhoja të Luftës së Dytë Botërore, poston FOTOT e rralla Artan Shkreli dhe foto e publikuar prej tij

TIRANË– Zëvendësministri Infrastrukturës dhe Energjisë, Artan Shkreli ka postuar në rrjetet e tij sociale disa gëzhoja që i përkasin kohës së Luftës së Dytë Botërore. 

Gjatë ekspeditës së tij në qafën e Vishës, në një prej trasheve të dikurshme të luftës, Shkreli ka gjetur disa gëzhoja dhe një pjesë të një bombe të përdorur nga ushtarët gjermanë. 

“Në transhe… të luftës italo-greke; kuota 604 mbi Qafën e Vishës, mes një pylli mesjetar lisash,”-shkruan Shkreli krahas fotove. 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

POSTIMI I PLOTË:


(k.m/dosja.al)

Etiketa:

Një Koment në “‘Mes një pylli mesjetar lisash’/ Artan Shkreli gjen gëzhoja të Luftës së Dytë Botërore, poston FOTOT e rralla

  1. Fute ne b.th., sic ta ka qejfi

Shto Koment