Showbiz

Mes dhimbjes dhe gëzimit, Lorik Cana ka qarë vetëm në tre momente kyçe të jetës së tij

Lorik Cana ka treguar tre episode kyçe të jetës së tij të cilat e kanë bërë të derdhi lot!
Featured image of article: Mes dhimbjes dhe gëzimit, Lorik Cana ka qarë vetëm në tre momente kyçe të jetës së tij Ish-kapiteni i Kombëtares, Lorik Cana.

TIRANË– Mes emocioneve dhe gëzimit, i gjendur përballë fëmijëve, “Në Kurthin e Piter Pan”, Lorik Cana ka rrëfyer tre momentet më të rëndësishme të jetës së tij, në të cilat është prekur dhe ka qarë.

Një nga fëmijët i ka drejtuar pyetjen rreth pikëllimit që ish-kapiteni i kombëtares ka pasur kur i vdiq gjyshi, i vetmi moment në të cilin ai ka qarë. Por, Loriku ka rrëfyer që nuk ka derdhur lot vetëm një herë…

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

“Në fakt kam gënjyer se nuk kam qarë vetëm për gjyshin. Qaj shpesh, jo çdo ditë. Kam qarë kur më ka lindur djali im, kur Shqipëria është kualifikuar në Kampionatin Evropian. Kurse për gjyshin kam qarë se kam qenë shumë i lidhur, dhe kur ka dnërruar jetë kam qarë shumë.”-është shprehur Lorik Cana.

(R.L/Dosja.al)

Shto Koment