Argetim

Merrni vëmendjen e çdo burri, ja 5 ngjyrat e buzëkuqit që po tërbojnë çdo femër këtë vjeshtë!

Vajza vjeshta erdhi! Dhe duhet të bëheni gati për veshjet apo aksesorët që ju duhen. Por më kryesorja është edhe ngjyra e buzëve që përdorni, në mënyrë që t'i kombinoni me shumë veshje.
Featured image of article: Merrni vëmendjen e çdo burri, ja 5 ngjyrat e buzëkuqit që po tërbojnë çdo femër këtë vjeshtë! Foto ilustruese

TIRANË- Vajza me siguri tani po mendoni për rrobat, aksesorët dhe çdo detaj tjetër që duhet të shikoni me kujdes për stinën e vjeshtës.

Ndërkohë në këtë artikull Dosja.al do ju tregojë ngjyrat e buzëkuqëve më të përshtatshëm për t’u kombinuar me  veshjet.

Çdo vajzë e di mirë se secila nga veshjet kërkon një ngjyrë të veçantë buzëkuqi, por nga ngjyrat që do shikoni më poshtë do të kuptoni se përshtaten shumë bukur me disa veshje.

Mat, të errëta dhe mjaft serioze këto janë ngjyrat më në modë për stinën e vjeshtës.

E kuqe, jo mat

Vishnje e errët mat

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Kafja në të gjitha nuancat

Lejla në mavi

Portokalli e errët

A.C/Dosja.al

Shto Koment