Showbiz

Merr fund “Keeping up with the Kardashians”! Kim jep lamtumirën: U kemi borxh karrierën, ky është një vendim i vështirë…

Lajmin e ka bërë me dije Kim Kardashian. një nga protagonistet e këtij 'reality shoë', që u bë dhe shkaku për dhënien e famës së familjes së saj.
Featured image of article: Merr fund “Keeping up with the Kardashians”! Kim jep lamtumirën: U kemi borxh karrierën, ky është një vendim i vështirë…

SHBA– Pas 14 vitesh transmetim, seriali “Keeping up ëith the Kardashians”, ka marrë fund. Lajmin e ka bërë me dije Kim Kardashian. një nga protagonistet e këtij ‘reality shoë’, që u bë dhe shkaku për dhënien e famës së familjes së saj.

Përmes një statusi në rrjetet sociale, Kim bëri me dije se me zemër të copëtuar, u duhet t’i thotë lamtumirë shfaqjes që i mbajti në kontakt me njerëzit për 14 vite me radhë. Sezoni i fundit do të transmetohet në vitin 2021 dhe më pas familja e njohur do të jetë në kontakt me njerëzit përmes rrjeteve sociale.

“Për adhuruesit tanë të mahnitshëm. Me zemër të lënduar, duam t’ju njoftojmë se kemi marrë vendimin e vështirë si familje për t’i thënë lamtumirë ‘Keeping Up ëith the Kardashians’. Pas asaj që do të jenë 14 vjet, 20 sezone, qindra episode dhe shfaqje të shumta spin-off, ne jemi jashtëzakonisht mirënjohës për të gjithë ju që na keni parë për të gjitha këto vite, përmes kohërave të mira, kohërave të këqija, lumturisë, lotët dhe marrëdhëniet e shumta me fëmijë. Ne do të çmojmë përgjithmonë kujtimet e mrekullueshme dhe njerëzit e panumërt që kemi takuar gjatë rrugës. Faleminderit për mijëra individë dhe biznese që kanë qenë pjesë e kësaj përvoje dhe, më e rëndësishmja, një falënderim shumë i veçantë për Ryan Seacrest për besimin në ne, E! për të qenë partneri ynë, dhe ekipi ynë i prodhimit në Bunim/Murray, i cili ka kaluar orë të panumërta duke dokumentuar jetën tonë. Sezoni ynë i fundit do të transmetohet në fillim të vitit të ardhshëm në 2021. Pa vazhduar me The Kardashians, nuk do të isha këtu ku jam sot. Unë jam shumë mirënjohës për të gjithë që kanë shikuar dhe mbështetur mua dhe familjen time këto 14 vitet e fundit të pabesueshme. Kjo shfaqje na bëri atë që jemi dhe unë do të jem gjithnjë në borxh ndaj gjithsecilit që luajti një rol në formësimin e karrierës sonë dhe ndryshimin e jetës tonë përgjithmonë. Me dashuri dhe mirënjohje, Kim,”- shkruan Kim krah një fotoje ku shihet bashkë me familjen e saj.

 

View this post on Instagram

 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

To our amazing fans – It is with heavy hearts that we’ve made the difficult decision as a family to say goodbye to Keeping Up with the Kardashians. After what will be 14 years, 20 seasons, hundreds of episodes and numerous spin-off shows, we are beyond grateful to all of you who’ve watched us for all of these years – through the good times, the bad times, the happiness, the tears, and the many relationships and children. We’ll forever cherish the wonderful memories and countless people we’ve met along the way. Thank you to the thousands of individuals and businesses that have been a part of this experience and, most importantly, a very special thank you to Ryan Seacrest for believing in us, E! for being our partner, and our production team at Bunim/Murray, who’ve spent countless hours documenting our lives. Our last season will air early next year in 2021. Without Keeping Up with The Kardashians, I wouldn’t be where I am today. I am so incredibly grateful to everyone who has watched and supported me and my family these past 14 incredible years. This show made us who we are and I will be forever in debt to everyone who played a role in shaping our careers and changing our lives forever. With Love and Gratitude, Kim

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

(f.m/dosja.al)

Shto Koment