Aktualitet

Merr flakë në ecje automjeti në Sarandë, makina digjet plotësisht, asnjë të lënduar

Teksa ka qënë në ecje, makina ka marrë flakë dhe menjëherë ka ndaluar kur është parë ë dalë zjarr.
Featured image of article: Merr flakë në ecje automjeti në Sarandë, makina digjet plotësisht, asnjë të lënduar Digjet makina

SARANDE- Një automjet i tipit “Mercedes-Benz” ka marrë flakë në fshatin Metoq të Sarandës.

Teksa ka qënë në ecje, makina ka marrë flakë dhe menjëherë ka ndaluar kur është parë të dalë zjarr.

Fatmirësisht nga kjo ngjarje nuk ka asnjë të lënduar mirëpo mjeti është djegur plotësisht.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Zjarrëfikësja dhe policia ndodhen në vendin e ngjarjes.

(A.B)/Dosja.al

Shto Koment