Horoskopi

Akrepët gjahtarë të ndezur! Astrologia Meri Shehu jep parashikimin e horoskopit për këtë fundjavë, kush është ‘e bukura dhe bisha’

Në një status në profilin e saj në Facebook, Shehu shkruan për ngjarjet më të rëndësishme dhe më të papriturat që i pret çdo shenjë horoskopi këtë fundjavë.
Featured image of article: Akrepët gjahtarë të ndezur! Astrologia Meri Shehu jep parashikimin e horoskopit për këtë fundjavë, kush është ‘e bukura dhe bisha’ Astrologia Meri Shehu
Përditësuar:

TIRANË– Astrologia Meri Shehu ka publikuar parashikimin e horoskopit për këtë fundjavë. Në një status në profilin e saj në Facebook, Shehu shkruan për ngjarjet më të rëndësishme dhe më të papriturat që i pret çdo shenjë horoskopi këtë fundjavë. Ndër të tjera, ajo veçon njerëzit që i përkasin shenjës së luanit, për të cilët shkruan se do të kalonë një fundjavë të mbushur me ngjarje sentimentale, si ‘e bukura dhe bisha’. Lexoni parashikimin për shenjën tuaj.

Dashi

Kjo fundjave do ju sjelle mundësi të dilni në natyrë ose të merreni me art. Në të kundërt mund të bëheni gjahtar shumë të mirë

Demi

Në këtë moment keni nevojë për një ushqim të mirë dhe për një aktivitet ku do tregoni stilin dhe talentin tuaj me ngjyrat dhe rezistencën në kushte të veshtira

Binjaket

Përball jush do keni persona që jane gati të ndryshojnë çdo gjë për të bërë jetën dhe punën me ngjyra dhe ndriçim. Por mund të ndodh të takoni një kafshë të egër në aspektin shpirtëror

Gaforrja

Nëse puna juaj ka të bëjë me forcën apo ashpërsinë kjo fundjave mund tju jap shumë mbështetje. Por kujdes në çfarë rrethanash veproni dhe kundër kujt

Luani

E Bukura dhe Bisha do jetë kjo fundjavë për ju në aspektin e marrëdhënieve sentimentale dhe mënyrës se si mund të arrini një sukses

Virgjeresha

Nëse do arrini të ruani ekulibrin midis materiales dhe shpirtërores sot do keni një arritje të mrekullueshme në shumë aspekte

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Peshorja

Femrat Peshore në këtë periudhe do jenë me instikt me të fortë për të kapur mundësite dhe do kene një rezistencë më të lartë mbijetese edhe në marrëdhënie e kushte të vështira

Akrepi

Do jeni gjahtaret me të suksesshem të momentit në lidhje me kapjen e presë tuaj që mund të sjelle edhe të mira materiale shpirtërore e artistike

Shigjetari

Nëse e bëni mënyrën tuaj të jetesës art dhe mode do bëheni qendra e vëmëndjes në këtë periudhe të rëndësishhme. Por duhet të keni kujdes nga njërëzit e dhunshem rreth jush

Bricjapi

Mund ta veshësh ujkun me kostum por në brendësi instikti i tij është shqyes dhe zotërues. Ky instikt mund të zotëroj tek ju këtë periudhe

Ujori

Do përpiqeni të bëheni ambjentaliste duke dashur të harmonizoni dhe të ekuilibroni edhe marrëdhëniet më të  vështira apo me të papranueshme

Peshqit

Kjo periudhe do tregoj sa të afte jeni të mbijetoni në një moment të vështire pune apo në jetën personale ku rrezikoni të zhdukeni.

(f.m/dosja.al)

Shto Koment