KRYESORET
Art&Argëtim

Meri Shehu paralajmëron: Një varkë e mbushur plot me premtime do të zhytet…

6 Dhjetor 2021, 14:13 Nga DOSJA
Meri Shehu paralajmëron: Një varkë e mbushur plot me premtime do

Dashi

Per ju java fillon me nje betej te fituar pasi do keni nje instikt te mire mbrojtes dhe mbijetues ne karriere dhe ne jete personale. Nje nderhyreje e detajuar sjell sukses ne shendet apo jete personale

Demi

Mund ta ndjeni veten me fat sot pasi i perkisni shenjes se tokes. Por gjithmone egziston mundesia e nje permbytjeje nga ujrat e pakontrrolluara qe vijne nga kundershtaret tuaj.

Binjaket

Nje pune qe ja dini mire te fshehtat do arrini t’i vilni mire edhe te ardhurat. Por edhe nje pasioni qe ja dini mire ndjesine mund ta çoni drejt finalizimit. Por keto duan kapitene te zot, jo marinar te dehur

Gaforrja

Dita fillon mire per ju por me nje pickim nga nje femer e cila kerkon t’ju terheqe vemendjen persa i perket premtimeve qe keni dhene apo pamundesise per te ecur para pa ate

Luani

Thengjilli qe keni haruar ndezur ne nje çeshtje familjare mund te marre permasa pertej familjes dhe te shkoj drejt puneve dhe njerzve qe lidhni interesa te perditeshmerise. Kujdes!

Virgjeresha

Kjo jave premton shume per ju pasi edhe ju do i premtoni vetes por edhe dikush do ju premtoje ju qe nje veprimtari apo pune do kaloje neper shume tunele po do dalë gjalle.

Peshorja

Fillimi i jave ju ka hapur oreksin per nje shtepi te re per nje marrëdhenie te re dhe per nje zoterim te ri ekonomik e te fuqishem. Nje varke qe udhehiqet nga guximi dhe pasioni do jeni ju ne diten e sotme ne detin e fryre .

Akrepi

Jeta ju ka dhene shume mesime dhe tani nuk duhet te gaboni ne shenjestren tuaj as ne veprimet tuaja. Gabimet tuaja lejohen vetem nese arrin te fshihen me nje gome, ne te kundert kthehen ne perseritje te te njejtave gabime dhe tregon qe se keni marre mesimin e duhur.

Shigjetari

Nje varke e mbushur plot me premtime eshte shume e bukur por nese eshte e mbingarkuar nga premtimet sot mund te zhytet dhe te mbytet duke marre me vete kujtimet dhe jeten tuaj qe se bete dot realitet

Bricjapi

Sot do jeni ne pozicion ku duhet te dalloni ndryshimet e mira nga ato te tepruara dhe te gabuara. Nese do t’ja dilni mbane ne rrugen tuaj do takoni nje person shume artist per ta pasur ju prane

Ujori

Nese e gjeni femren e duhur ne jeten tuaj ajo do ju sjelle energji te tilla qe do shumëfishoj ujin ne shkretetiren shpirterore ku keni rene keto dite. Dhe kjo do behet sinjal qe nje e ardhme me karrierë dhe me fame ju pret

Peshqit

Rjetat qe keni hedhur sot kane nevojë te mbushen por edhe nese e keni te veshtire, nje premtim se do ja dilni mbane do t’ja beni vetes tuaj. Por gjithsesi gjeni rrugen e re ne drejtimin e vjeter.

Cila mendoni se është alternativa më e mirë:

View Results

Sondazh

Poll

'Faleminderit përfaqësues të DASH'/ Çupi ngatërrohet në Komision, buzëqesh: S'keni shansin

'Faleminderit përfaqësues të DASH'/ Çupi ngatërrohet në Komision, buzëqesh: S'keni shansin

Rrëfimi i Dumanit/ Berisha: S’kisha dëgjuar që bandat rivale të merrnin të njëjtin vrasës

PPE për krizën në PD? Berisha: S’e di, e vlerësojmë, disa nga ne do shkojnë

Berisha korrigjohet: Ia paskam thënë gabim emrin Dumanit, e paska Nuredin

Duma e Alizoti në mbledhjen e Rithemelimit, Berisha: Do e merrni vesh në darkë

3 Komisionet në duart e Alibeajt, Berisha: Përpjekje Ramës për ta lënë vendin pa Opozitë

Miraka te Ligjet, Berisha: Bardhi të japë sqarime për vrasjen në Elbasan

Berisha: Alibeaj merr në mbledhje demokratë që nuk janë pjesë e grupit të PD

Berisha paralajmëron protesta: Droga është normë në polici, mjaftojnë dy vrasjet e fundit

Nesër zgjidhet kryesia e PD/ Berisha: Sot dorëzoj emrat

Pas Dumanit, Berisha thirrje Besian Xhixhës: Trego lidhjet e krimit me politikën

Berisha: Dumanit po i censurojnë dëshmitë, nxirrni tabulatet e Taulant Ballës me Suel Çelën

Berisha thirrje Nuredin Dumanit: Trego gjithçka, deri tani ke thënë ato që dimë të gjithë

Berisha: Gjykata Supreme janë Rama e Don Agaçio, gjthçka ndodh në dhomë këshillimi

Manja ‘pastroi’ dosjet, Berisha: Mafia e pronave u amnistua, mjafton të çojnë qesen në Apel

S'përmbahen! Bardhi: Mos më ngri zërin mua. Bushka: Flisni 7 veta në kor

PLAS KEQ te Ligjet/ Bushka: Ne jemi ndryshe Gazi, ty të është vrarë dikush në zonën elektorale

Raporti i Administratës Publike, Bardhi: Keni analizë për patronazhistët, keni marrë masa?

Raporti i Administratës Publike/ Alibeaj: Pse gjatë vitit zgjedhor ka pasur më shumë rekrutime?

Anëtarët e ish-sigurimit të Shtetit/ Alibeajt s'i pranohet kandidati, ngre zërin: Ja provat

Socialistët miratojnë të propozuarin e Berishës, Simon Miraka

Sherr te Ligjet/ Bardhi: Të pafytyrë, votuat të propozuarin e non-gratas. Bushka: Lëri patetizmat

Në qendër të Tiranës, aksidentohet autobusi i linjës së Institutit

Emrat e Alibeajt për Zgjedhoren, Balla: Sa t'i sjellë, do i miratojmë, më në fund

Presidenti/ Balla: Votat do i gjejmë, po konsultohem me dy grupet e tjera të Opozitës

Bylykbashi anëtar i Reformës Zgjedhore, Alibeaj: Nuk është provokim

'Jam kryetar grupi'/ Alibeaj: Brenda PD s'ka përplasje, s'ka bojkot për presidentin, të hënën....

Procesi i zgjedhjes, Alibeaj: Jemi gati deri në 12 të natës nëse PS ndryshon mendje

Zgjedhja e Presidentit/ Alibeaj: Maxhoranca nuk i ka 71 vota, është realitet

Procesi i Presidentit/ Ndryshon mendim pas mbledhjes, Alibeaj: Do marrim pjesë

Cilët kryebashkiakë do kallëzohen? Manja: Hetimi ka rregulla, s'bëj publike asnjë rast

Rrezikon Shqipëria nga lufta?Peleshi:Jemi të sigurtë,NATO reagon sa herë që preket një pëllëmbë tokë

Shqipëria ngre bazë të dhënash për emergjencat, çon togë në Bullgari, zgjeron kontributin në NATO

Balluku: Ka abonentë familjarë që përdorin mbi 5 mijë kw mujorë, do kenë pishina, s'fikin dritat

Miratohet koncensioni për ndërtimin e aksit Thumanë-Kashar

Qeveria vendos transferimin e të dhënave për licensat e minierave

A e ka gati Shqipëria dosjen për çështjen e detit në Hagë? Xhaçka: Në atë fazë jemi

Mbështetje për emigrantët shqiptarë në Greqi? Xhaçka: E diskutova me Dendias, do njihet gjuha shqipe

Shqipëria jep OK për futjen e Suedisë e Finlandës në NATO

Gjuhë të huaja e letërsia, ulet mesatarja që duhet të kenë maturantët për këto degë

Kisha

Mbledhja e grupit, Berisha mbërrin në selinë blu: Alibeaj vegël e Ramës, po fyejnë Diasporën

Forumi i PPE, Berisha: Po mbajnë qëndrim neutral, zëri ynë s’do mungojë

S’ju uroi asnjë ambasadë, Berisha: S’e mbaj mend ta kenë bërë ndonjëherë

Marrëdhënia me SHBA, Rama: Miqtë e BE s'e kuptojnë, u dukemi budallenj

Rama: Kemi gati projektin për një bazë detare të NATO-s, do ia paraqesim gjeneralit

Yuri Kim në sallë, Edi Rama: Do flas anglisht, të shmang përkthimin e keq që krijon probleme

U nderua me medalje, gjenerali amerikan 'i mahnitur' pas Ramës: Jeni lider!

Rama i dorëzon medalje Komandantit të NATO-s: Do bëjmë plan për një bazë detare

INCIDENTI- Rama mezi i vendos medaljen gjeneralit amerikan: Më fal, s'qenka e lehtë