Horoskopi

Meri Shehu jep lajmin e mirë për këtë shenjë: Një dashuri e re

Astrologia Meri Shehu ka dhënë parashikimin e saj për ditën e sotme 22 Prill 2021.
Featured image of article: Meri Shehu jep lajmin e mirë për këtë shenjë: Një dashuri e re Meri Shehu

TIRANË – Dita e sotme është ë veçantë sidomos për shenjën e peshqëve.

Dashi

Sot do jeni ne dilema ne lidhje me ecurine e planeve.Do ishte mire te mbyllnit disa udhetime e projekte pasi neser Marsi juaj futet ne Gaforre dhe kjo nuk eshte shume qetesuese

Demi

Jeni nga shenjat qe mund te rregulloni disi çeshtjet tuaja ekonomike sot.Nga neser do beheni me rezultative ne planet tuaja dhe me energjike.Do tu mbushni mendjen njerzve me lehte me strategjine tuaj

Binjaket

Sot eshte dita e nje optimizmi te dukshem.Nga neser duhet te merreni me shume me çeshtje konkrete ekonomike dhe personale.Dilemat e sotme mund te behen dyshime dhe pengesa neser

Gaforrja

Do dilni hapur nga neser me kartat tuaja te verteta.Dhe karta juaj do jete nje sulm i fuqishem por qe nuk do preje vetem te tjeret por edhe ju vete.Marsi ne shenjen tuaj po nuk u kontrollua sjell te keqe

Luani

Tashme do jeni nje armik te brendshem te per-betuar.Ky vjen nga rradhet e shoqerise, eshte mashkull i ri ne moshe.Kujdes prapaskenat ne pune dhe shendetin

Virgjeresha

Marsi ne Gaforre ju bene disi me te guximshem dhe kjo do duket be sjelljen tuaj me luftarake.Por aleanca te reja do ju afrohen dhe ndoshta nje sulm nga nje partneritet i fshehte nuk do mungoje

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Peshorja

Karriera do marri ngritje nepermjet Marsit ne Gaforre.Kjo ju ngre si mundesi por tregon qe do behet nje perballje e ashper per pozicionin tuaj

Akrepi

Marsi eshte dhe planeti juaj dhe ne Gaforre pavaresisht se eshte i dhimbshem do ju sherbeje me mire ne çeshtjet tuaja qe kane te bejne me udhetimet me jashte dhe politiken po patet interes

Shigjetari

Nje çeshtje e rendesishme ekonomike dhe personale do kerkoje zgjidhje te shpejte.Kujdes me çlirimin e pakontrolluar te ndjenjave dhe parave

Bricjapi

Do jeni perball nje situate shume antagoniste me Marsin ne Gaforre.Do ju kerkohet llogari ne lidhje me punen dhe ne lidhje ne cift fillojne debatet dhe xhelozite e medha

Ujori

Per ju Marsi do sjelle me shume energji ne perditshmerine tuaj dhe do jeni me te kerkuar ne pune.Por do duhet te veproni ne nje ambjent jo te pershtatshem per te drejtat tuaja.Sot eshte dite ‘Dashurie e mire’

Peshqit

Per ju Marsi ne Gaforre nuk sjell probleme te medha.Gjithsesi nje person ne shenjen e Gaforres do ju marri ne shume vemendje dhe energji.Dashurite do behen inpulsive dhe te shpejta duke ju bere ndoshta prinder shume shpejt.

 

Shto Koment