Horoskopi

Meri Shehu jep lajmin e mirë: Flirtime dhe takime…

Meri Shehu jep lajmin e mirëse cilat shenja do kenw flirtime dhe takime.
Featured image of article: Meri Shehu jep lajmin e mirë: Flirtime dhe takime… Meri Shehu

Dashi

Pikerisht ne shenjen tuaj do te kete lajme dhe dalje qe do ju shkepusin nga rutina. Jeni te privilegjuar ne njohje te reja dhe ne flirte dhe takime te kendshme sidomos per meshkujt ne shenjen Dash

Demi

Çeshtje te rendesishme ekonomike dhe te se ardhmes tuaj do diskutohen. Por, jo me partnerin tuaj apo dike qe e njihni, por me nje njohje te re e cila ju ndryshon objektivat

Binjaket

Takimi i fatit sot ndodh ne shenjen tuaj. Aferdita ju sjell mundesi te jeni ne nje humor dhe force terheqese sa te beni qe ndikimi juaj te afroje njerez interesante rreth jush

Gaforrja

Per ju çdo gje do ndodhe ne fshehtesi dhe ne endrrat tuaja. Kjo ndjesi per t’i mbajtur mendimet per vete apo per t’i deklaruar me vone do ju beje te mbyllni nje porte momentale shpirterore

Luani

Jeta sociale me takime interesante ju ben te ndjeheni me te çliruar ne lidhje me endrrat apo deshirat tuaja. Nje takim me nje shoqe apo femer qe lidhet me punen tuaj mund te kapercej ne flirt

Virgjeresha

Eshte nje dite qe do ju behet nje dhurate nese keni durrimin te prisni qe dikush te shperehet ne propozim. Gjithsesi do jeni ne nje moment me lajme e takime te mira pune

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Peshorja

Udhetime, projekte, kontakte, kualifikime dhe mbeshtetja e duhur do te jene per ju sot, fillimi i nje rrugetimi te bukur drejt te ardhmes. Shanse te mira keni per njohje edhe ne jeten personale sidomos me kontakte qe jane larg

Akrepi

Nje bote e mbushur me mundesi por e mbyllur derisa te percaktoni se kush ka me shume rendesi apo prioritet ne jeten tuaj. Gjithesesi ju mund te dilni dhe te reklamoni veten duke e shperbere murin mbrojtes te pengesave dhe detyrimeve

Shigjetari

Keni nevoje per nje takim romantik dhe nje frymezim te ri te cilin duhet ta prisnit nga partneri juaj dhe nese kjo nuk ndodh, gjithsesi jeta do ju takoje me njerezit e duhur qe do ju japin bisede dhe kenaqesi

Bricjapi

Shume biseda interesante ne lidhje me jeten tuaj personale do behen ne nje rreth te afert miqsh. Tashme jane marre vendime te mira dhe me diplomaci do ju vijne propozime dhe kontakte qe t’ju deklarojne ndjenja dhe afrimitete

Ujori

Jeni me te favorizuarit ne dashuri.Sot eshte dite njohjesh te reja dhe flirti. Nje dhurate kjo qe ju vjen nga universi dhe duhet ta beni tuajen si moment duke dale dhe duke u hapur me shume

Peshqit

Do ju duhet te rregulloni marredheniet me njerzit e afert dhe te investoni me zgjuarsi ne lidhje me shtepine apo nje biznes familjar. Nje bashkejetese do jete e favorizuar

Etiketa:

Shto Koment