Horoskopi

Meri Shehu i jep lajmin e keq kësaj shenje: Do zhgënjeheni

Meri Shehu paralajmëron se një nga shenjat e horoskopit do të zhgenjehen.
Featured image of article: Meri Shehu i jep lajmin e keq kësaj shenje: Do zhgënjeheni Meri Shehu

Dashi

Do keni nje bisede shume zhgenjyese me nje partner erotik ose do takoni personin me manipulues qe do ju ndikoje keq ne ndjenja apo do ju zhgenjejë

Demi

Do kuptoni qe jeni tradhetuar ne ndjenje dhe duhet te merrni nje vendim. Kjo do te ndikoje ne çlirimin tuaj ne te ardhmen.

Binjaket

Personalisht do ndjeheni bosh, megjithse keni arritur nje qellim ne nje çeshtje pune dhe karriere. Bilanci shpitreror eshte me minus.

Gaforrja

Problem ligjor ose me nje partner qe keni lidhje ne distance!Kujdes ne takime te fshehta pasi ka mundesi skandali.

Luani

Kujdes me detyrimet ekonomike dhe premtimet qe mund te keni dhene ne nje bashkëpunim. Mund te bini ne nje kurth qe mendoni se e keni bere ju per te tjeret.

Virgjeresha

Duhet te kontrolloni emocionet dhe ndjenjat para se te shpreheni pasi situata eshte e paqarte dhe momenti i rreshkitshem per te bere marredhenie te deklaruara

Peshorja

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Me mire te ndermerrni nje udhetim apo nje bashkepunim me jashte sesa te vendosni te beni nje investim kete periudhe ne punen tuaj ekzistuese.

Akrepi

Ju ngelet endrra dhe romantizmi si potencial energjie.

Perdoreni per veten tuaj pasi nuk do keni me ke ta ndani.

Te gjithe jane bote te tjera ireale

Shigjetari

Endrra per nje shtepi ideale dhe nje familje ideale mund te kushtoje shume ekonomikisht ose shpirterisht dhe diku do humbi rrugen

Bricjapi

Marredheniet ne pune apo lajkat e dikujt do te jene shume zhgenjyese perpara qellimeve dhe situatave qe keni kohe qe i keni enderruar dhe njohur

Ujori

Shume shpenzime per mjerez dhe gjera qe nuk ja vlejne por qe duken per momentin qe jane interesante Do josheni nga nje person ne shenjen e Binjakeve

Peshqit

Keni pasur nje mendim shume te gabuar per veten dhe i keni mbivleresuar disa Marredhenie familjare apo nje Person qe e keni futur ne shtepine tuaj.

Etiketa:

Shto Koment