Showbiz

Menjëherë pas aktit intim, Rina Balaj nxjerr foton e mashkullit me të cilin kreu marrëdhënie

Reperja mesa duket ka dashur të ndajë me ndjekësit e saj.
Featured image of article: Menjëherë pas aktit intim, Rina Balaj nxjerr foton e mashkullit me të cilin kreu marrëdhënie Rina Balaj

Reperja Rina Balaj ka publikuar një foto në rrjetet sociale pas aktit intim. Këngëtarja shihet krah një mashkulli të mbushur dhe me mjekër.

“Foto pas seksit,”- shkruan reperja krahas postimit.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Foto e publikuar nga Rina

S’e dimë nëse këtë foto reperja e ka publikuar pa dashje këtë foto, apo ka dashur të ndajë vërtet këtë gjë kaq intime me ndjekësit e saj në Instagram.

(f.m/dosja.al)

Një Koment në “Menjëherë pas aktit intim, Rina Balaj nxjerr foton e mashkullit me të cilin kreu marrëdhënie

  1. te lumte toci or cun e ty dafllaku mi goc

Shto Koment