Showbiz

“Menduat se do vrisja të dashurin?”, Oriola Marashi frikëson me pamjet e publikuara nga shtëpia e Erosit, vrapon me thikë në dorë

VIDEO
Aplikacioni 'Tik Tok' është kthyer në një nga më të përdorurit për momentin duke fiksuar shumë njerëz e pjesë e tyre është bërë dhe modelja shqiptare Oriola Marashi.
Featured image of article: “Menduat se do vrisja të dashurin?”, Oriola Marashi frikëson me pamjet e publikuara nga shtëpia e Erosit, vrapon me thikë në dorë Oriola Marashi- Eros Grezda
Përditësuar:

KROACI– Modelja Oriola Marashi është duke kaluar karantinën në shtëpinë e të dashurit të saj, futbollistit kosovar, Eros Grezda- në Kroaci .

Për të kaluar kohën modelja ka zgjedhur të realizojë disa video në ‘Tik Tok’, aty ku hera herës poston gjëra interesante.

Mirëpo videoja e fundit e modeles ka tërhequr vëmendjen e ndjekësve, disa dhe i ka frikesuar nga veprimi i kryer.

Oriola shfaqet me një thikë të madhe në dorë, teksa vrapon në oborrin e shtëpisë së Erosit.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Menduat se do vrisja të dashurin?”- shkruan ajo krahas videos ku në fakt shkon në breshërin e mbledhur në një karrige dhe e copëton me thikë.

 

Ndërkohë mëngjesin e sotëm futbollisti Eros Grezda, ka folur hapur për lidhjen e tij me Oriolën duke e konfirmuar kështu për herë të parë.

(A.B)/Dosja.al

Shto Koment