Aktualitet

‘Mendoja se po udhëtoja në autostradë!’ DËSHMIA e Arben Memës në polici: Para se të votoja, mora kanabis…

Sipas burimeve nga policia, thuhet se 32-vjeçari ka deklaruar se mendonte se ishte duke ecur në autostradë.
Featured image of article: ‘Mendoja se po udhëtoja në autostradë!’ DËSHMIA e Arben Memës në polici: Para se të votoja, mora kanabis… Arben Mema

TIRANË– 32-vjeçari, Arben Mema i cili doli me makinë në shesh, ka përplasur tre makina të tjera, ndërkohë që dyshohet se ka qenë nën efektin e lënëve narkotike dhe alkoolit.

Sipas burimeve nga policia, thuhet se 32-vjeçari ka deklaruar se mendonte se ishte duke ecur në autostradë.

‘Para se të votoja kalova tek zona e parkut. Mora 5 gr kanabis mjekësor dhe një pjesë e piva.’– ka thënë ai.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Policia ka bërë të mundur dokumentimin e aksidenteve të tjera që ai ka bërë, pasi është përplasur me tre automjete të tjera.


E RËNDË/ Shoferit i prishen frenat dhe hyn me makinë në sheshin Skënderbej, qindra qytetarë dhe fëmijë shpëtojnë në fije të perit, një djalë HERO neutralizoi situatën

(a.b)/dosja.al

Shto Koment