Showbiz

Melanie tradhëton presidentin Donald Trump? Shtëpia e Bardhë ‘zien’ nga thashethemet: Në një aferë me shefin e sigurisë

Një thashethem ka nisur që të qarkullojë duke i "çmendur" të gjithë. Thuhet se Zonja e Parë është në një marrëdhënie jashtëmartesore me Henry “Hank” Siemers, kreu i sigurisë së bizhuterive Tiffany’s, në dyqanin që ndodhet në Kullën Trump.
Featured image of article: Melanie tradhëton presidentin Donald Trump? Shtëpia e Bardhë ‘zien’ nga thashethemet: Në një aferë me shefin e sigurisë Hank Siemers, Donald Trump dhe Melania Trump

SHBA– Nuk iu duhet shumë kohë të mendoni që të kuptoni se mes marrëdhënies së Melanias dhe presidentit Donald Trump nuk ka një marrëdhënie normale si gjithë të tjerat. Shumë herë në media janë bërë virale momentet kur ajo e sheh vëngër apo nuk i jep dorën teksa parakalojnë para njerëzve.

Një thashethem ka nisur që të qarkullojë duke i “çmendur” të gjithë. Thuhet se Zonja e Parë është në një marrëdhënie jashtëmartesore me Henry “Hank” Siemers, kreu i sigurisë së bizhuterive Tiffany’s, në dyqanin që ndodhet në Kullën Trump. Madje thuhet se edhe Trumpi është në dijeni.

Një ish-punonjës i Trump dhe një tjetër që ka punuar në “The Apprentice” pohojnë se ajo ka të dashur për shumë vite. Nuk dihet nëse thashethemi është i vërtetë, por “tweeted” e postuara nga ish-punonjësit janë fshirë me shpejtësi.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Nga ana tjetër, nuk ka ende një reagim mohues të të gjithë thashethemnajës nga ana e Shtëpisë së Bardhë. Vlen për t’u kujtuar fakti që Melania nuk u transferua menjëherë në Shtëpinë e Bardhë me pretendimin se do të priste sa i biri Baron të mbaronte vitin shkollor.

(k.m./dosja.al)

Shto Koment