Showbiz

Melankolike në makinë, Armina i çon mesazh Shkëlzenit: Ditët me shi janë për të dashuruarit

Armina ka treguar diçka tjetër që i pëlqen shumë dhe ajo është shiu. Ajo është shprehur se shiu është për të dashuruarit. 
Featured image of article: Melankolike në makinë, Armina i çon mesazh Shkëlzenit: Ditët me shi janë për të dashuruarit Armina Mevlani

TIRANË– Blogerja e njohur shqiptare Armina Mevlani ka rënë gjithmonë në sy për shijet e saj. 

Së fundmi, Armina ka treguar diçka tjetër që i pëlqen shumë dhe ajo është shiu. Ajo është shprehur se shiu është për të dashuruarit. 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Postimi i Arminës

Mevlani e ka pranuar vetë se ka nisur planet për martesë me të fejuarin e saj, djalin e ish-kryeministrit Sali Berisha, Shkëlzenin.

(k.m/dosja.al)

Shto Koment