BotaVirale

Në fillim bën letrat gati të divorcit tani Melanie fotografohet në krah të një ushtari gjatë ceremonisë në Ditën e Veteranëve 

Ajo mori pjesë në ceremoninë së bashku me ish-Presidentin Trump por asnjë çast nuk u pa në krahë të tij

SHBA-Ish-Zonja e Parë, Melanie Trump është fotografuar në krah të një ushtari gjatë cereminisë së vendosjës së kurorave në Ditën e Vetenanëve. Ajo mori pjesë në ceremoninë së bashku me ish-Presidentin Trump por asnjë çast nuk u pa në krahë të tij.

Vendosja e kurorave u bë në Varrezat Kombëtare të Arlington ku u vu re së Trump së bashku me Melaninë nuk i respektuan masat anti-Covid, pasi nuk e kishin vendosur asnjëri maskën. Gjithashtu në fotot e publikuara është vënë re dhe mënyra “përçmuese” që Melanie e shikon Trump gjatë gjithë kohës.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Disa ditë  më parë në media qarkulluan disa fjalë që Melanie kishte filluar të bëntë gati letrat e divorcit. Ajo kishte rregulluar letrat në mënyrë që djali i saj Barron të mërrte pasuri të barabartë me Donald. Në mediat e huaja thuhet se Melani mezi po priste që Trump të humbte zgjedhjet në mënyrë që të ndahej prej tij.

(I.A/dosja.al)

Shto Koment