Aktualitet

Mega-operacioni i RENEA-s në Elbasan, kush janë 13 të arrestuarit dhe i shpalluri në kërkim (EMRAT)

Dosja.al ka siguruar emrat e 13 të arrestuarve dhe personit të shpallur në kërkim ng mega-operacioni i sotëm në Elbasan.
Featured image of article: Mega-operacioni i RENEA-s në Elbasan, kush janë 13 të arrestuarit dhe i shpalluri në kërkim (EMRAT) Foto ilustruese

ELBASAN- Dosja.al ka siguruar emrat e 13 personave të arrestuar nga operacioni “Krasta”.

Të arrestuarit janë:  Florenc Çapia; Marjus Lulaj; Endri Çopja; Ervis Stefan Bardhi; Etien Astrit Cani; Bledar Karaj; Adem Boriçi; Artan Drazhi;  Suela Musta; Izmir Hajdari; Andrea Nathanaili; Ervin Tahiri dhe Hekuran Gjeli.

Ndërsa në kërkim është shpallur Shkëlqim Sula.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Operacioni “KRASTA” është finalizuar me zbardhjen e tri ngjarjeve kriminale, një rast korrupsioni dhe 13 të arrestuar. Armë, fishekë, jelekë anti-plumbë, portofol me stemën e Policisë janë disa nga sendet që iu janë sekuestruar të arrestuarve.

(k.m/dosja.al)

Shto Koment