Showbiz

Me xhinse, unaza dhe byrzylyk, Eliona Pitarka publikon foton nga arkivat për ditëlindje (FOTO)

Së fundmi ajo ka publikuar një foto nga arkivat, ku ka treguar sesi ka qenë  gjatë viteve të fëmijërisë.
Featured image of article: Me xhinse, unaza dhe byrzylyk, Eliona Pitarka publikon foton nga arkivat për ditëlindje (FOTO) Eliona Pitarka

TIRANË– Eliona Pitarka është një ndër vajzat më të  bukura të ekranit shqiptar, ku jo vetëm si aktore e mirë këtë herë teksa ka marrë pjesë në “Dance with me”  ka tërhequr jo pak vëmendjen si një balerinë.

Së fundmi ajo ka publikuar një foto nga arkivat, ku ka treguar sesi ka qenë  gjatë viteve të fëmijërisë.

Me xhinse blu me lule dhe një triko me vija, Eliona duket që prej fëmijë se i pëlqente moda dhe ajo ndjenja e të pasurit vëmendje pasi shfaqet me unaza dhe byrzylyqe në duar.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Gjithashtu bien në sy tiparet  serioze të saj teksa ka pozuar, me dorën tek beli. Këtë  foto  ajo e ka publikuar në ditën e ditëlidnjes së saj.

A.C/Dosja.al

Shto Koment