Showbiz

Me xhinse e golf, Armina Mevlani ‘harron’ dekoltenë, del për drekë me familjen Berisha, habit me veshjen (VD)

Armina Mevlani ka postuar disa story ku edhe tregon se do të dalë në një drekë më familjen e të dashurit të saj. 
Featured image of article: Me xhinse e golf, Armina Mevlani ‘harron’ dekoltenë, del për drekë me familjen Berisha, habit me veshjen (VD) Armina Mevlani, Shkëlzen dhe Sali Berisha

TIRANË– Blogerja e njohur Armina Mevlani ka tërhequr gjithmonë vëmendje me lidhjen e saj me djalin e ish-kryeministrit Sali Berisha, Shkëlzenin.

Së fundmi ajo ka postuar disa story ku edhe tregon se do të dalë në një drekë më familjen e të dashurit të saj.

Ajo që bie në sy është veshja e Arminës, e cila ka zgjedhur që të “heqë dorë” nga fustanet dhe të veshë një golf dhe xhinse.

Mesa duket Armina ka zgjedhur që të jetë sa më e thjeshtë me veshjet e saj gjatë drekës.

(k.m/dosja.al)

Shto Koment