Argetim

Të moshuarit rrethojnë Bujar Qamilin dhe kërcejnë në atmosferë të ndezur! Azili i pleqve në Shkodër shijon si asnjëherë muzikën

VIDEO
Në sfond duket këngëtari shkodran, Bujar Qamili që këndon në mes i rrethuar nga të moshuarit dhe stafi i azilit të pleqve në Shkodër.
Featured image of article: Të moshuarit rrethojnë Bujar Qamilin dhe kërcejnë në atmosferë të ndezur! Azili i pleqve në Shkodër shijon si asnjëherë muzikën Pamje nga koncerti mes të moshuarve në Shkodër.

SHKODËR– Shtwpia e tw Moshuarve në Shkodër, duket se kanë përjetuar një moment argëtimi, nën tingujt e muzikës së këngëtarit Bujar Qamili.

Në një moment kur pandemia e koronavirusit, përbën një rrezik të madh, sidomos për të moshuarit, ata janë argëtuar duke kërcyer në ambjentin e hapur të azilit.

Në sfond duket këngëtari shkodran, Bujar Qamili që këndon në mes i rrethuar nga të moshuarit dhe stafi i azilit të pleqve në Shkodër.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Në një atmosferë ndryshe, me një kohë të bukur e me diell, të moshuarit kanë gëzuar nën e kërcyer si asnjëherë, duke kaluar një ditë të veçantë.

R.L/Dosja.al

Shto Koment