Virale

Shqiptarët ‘gallatë’ tek fletët e votimit, nuk harron skuadrën e zemrës: Forca Milan!

VIDEO
Numëruesit tregojnë nga kamera fletën e votimit, duke e shpallur të pavlefshme ndërsa numëruesi tjetër qesh dhe lexon ç'ishte shkruar.
Featured image of article: Shqiptarët ‘gallatë’ tek fletët e votimit, nuk harron skuadrën e zemrës: Forca Milan! Numërimi i votave

TIRANË– Shkrimet e çuditshme në fletët e votimit nuk kanë munguar as në zgjedhjet parlamentarë të 25 prillit. Në një qendër numërimi është gjetur një fletë, ku një tifoz i skuadrës së Milanit ka shprehur dashurinë e tij për skuadrën e zemrës.

Numëruesit tregojnë nga kamera fletën e votimit, duke e shpallur të pavlefshme ndërsa numëruesi tjetër qesh dhe lexon ç’ishte shkruar.

“E pavlefshme, çfarë thotë? Forca Milan!,”-dëgjohet në videon e publikuar nga Stacioni në Instagram.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

VIDEOJA E PLOTË:

(k.m/dosja.al)

Shto Koment