Showbiz

ME VIDEO: Sara Hoxha i ‘ngrin zemrën’ Ledri Vulës, shtiret sikur sjell në jetë vajzën, reperi emocionohet pa fund: O zemër…ta marrim mamin?

VIDEO
Teksa Ledri ishte në dhomën tjetër ajo ka hedhur ujë në bluzë dhe në tokë duke inskenuar momentin që vajza po vjen në jetë. Edhe pse qeshte ajo e thirri Ledrin në dhomë, për t'i dhënë "lajmin e bukur".
Featured image of article: ME VIDEO: Sara Hoxha i ‘ngrin zemrën’ Ledri Vulës, shtiret sikur sjell në jetë vajzën, reperi emocionohet pa fund: O zemër…ta marrim mamin? Sara Hoxha dhe Ledri Vula

TIRANË– Sara Hoxha dhe Ledri Vula janë në ditët e fundit nga momenti kur do të bëhen prindër të një vajze. Por teksa janë ende në pritje të ëmbël, e reja ka vendosur që t’i bëjë një shaka reperit.

Teksa Ledri ishte në dhomën tjetër ajo ka hedhur ujë në bluzë dhe në tokë duke inskenuar momentin që vajza po vjen në jetë. Edhe pse qeshte ajo e thirri Ledrin në dhomë, për t’i dhënë “lajmin e bukur”. Sapo ka kuptuar çfarë ka ndodhur reperi ka nisur të bërtasë, duke i kërkuar Sarës telefonin për të marrë të ëmën: O shpirt! Ta telefonoj mamin? Çfarë do bëjmë?

 

View this post on Instagram

 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

A post shared by Sara Hoxha (@sarahoxha)

(k.m/dosja.al)

Shto Koment