Showbiz

ME VIDEO/ “Me mish e me shpirt kam me luftu”, Romeo nuk dorëzohet pas ndarjes nga Jonida, këngëtarja nën shoqëri të mirë s’ia lë mangët: Doja t’ishe ndryshe

Me anë të postimeve në Instastory, dyshja lënë të nënkuptojnë se ndjejnë mall për njëri-tjetrin, teksa kanë disa javë që i kanë dhënë fund marrëdhënies sentimentale.
Featured image of article: ME VIDEO/ “Me mish e me shpirt kam me luftu”, Romeo nuk dorëzohet pas ndarjes nga Jonida, këngëtarja nën shoqëri të mirë s’ia lë mangët: Doja t’ishe ndryshe Romeo Veshaj dhe Jonida Maliqi
Përditësuar:

TIRANË– Aktori Romeo Veshaj dhe këngëtarja Jonida Maliqi janë mjaft aktivë në rrjetet sociale. Me anë të postimeve në Instastory, dyshja lënë të nënkuptojnë se ndjejnë mall për njëri-tjetrin, teksa kanë disa javë që i kanë dhënë fund marrëdhënies sentimentale.

Veshaj ka publikuar një video në Instastory me këngën e Majk “Nuk Dorëzona”, dhe në sfon dëgjohen fjalët e këngëtarit: Nuk dorëzohena, me mish e me shpirt kam me luftu!

Nga ana tjetër, Jonida shihet mjaft e qeshur në Instastory, teksa në sfond dëgjohet kënga e një këngëtari të ri, që është i ulur krahas saj, Khuba. “Dëshiroj të ishe ndryshe, dëshiroj të ishe ndryshe,”dëgjohet në makinë teksa Jonda dhe Khuba qeshin.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Nuk dimë të themi nëse Jonida dhe Romeo po përpiqen t’i përcjellin njëri-tjetrit mesazhe të koduara, por rastësia na bën të mendojmë kështu.

(f.m/dosja.al)

Shto Koment