PolitikeVirale

Rama e la jashtë listës së Tiranës! Sadri Abazi më i lumtur se kurrë, “gajaset” me të qeshura kur e pyesin, “mek” edhe gazetarët

VIDEO
Për t'iu shmangur pyetjeve: Përse nuk ishit në lista? Ikët vetë apo...?, Abazi ka nisur që të qeshë më të madhe, duke mos gërmëzuar asnjë fjalë. 
Featured image of article: Rama e la jashtë listës së Tiranës! Sadri Abazi më i lumtur se kurrë, “gajaset” me të qeshura kur e pyesin, “mek” edhe gazetarët Sadri Abazi

TIRANË– Sadri Abazi duket se është i lumtur që nuk është vendosur në listat për deputetë të Partisë Socialiste. Ai është pikasur nga gazetarët teksa po hynte në Kuvend, dhe menjëherë është rrethuar për të dhënë një përgjigje, por nuk e ka bërë.

Për t’iu shmangur pyetjeve: Përse nuk ishit në lista? Ikët vetë apo…?, Abazi ka nisur që të qeshë më të madhe, duke mos gërmëzuar asnjë fjalë. 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al


Teksa ai qesh dhe ikën me hap të shpejtë, ka shkaktuar të qeshura edhe tek gazetarët. Epo më rëndësi është fakti që ndjen lumturi…

(k.m/dosja.al)

Shto Koment