Aktualitet

ME VIDEO: Probleme me Policinë? Saimiri i “Love story” tregon çfarë ndodhi: Efektivja kërkoi foto me mua, tha ‘ua princi’

Në emisionin e sotëm, ai është shprehur se është ndaluar nga policia kur po kthehej me makinë në shtëpi pas orës 11:00, duke shkelur kështu edhe orën policore. 
Featured image of article: ME VIDEO: Probleme me Policinë? Saimiri i “Love story” tregon çfarë ndodhi: Efektivja kërkoi foto me mua, tha ‘ua princi’ Saimiri i "Love Story"

TIRANË– Saimiri, protagonisti i emisionit “Love Story” ka treguar incidentin e tij me Policinë e Shtetit. Në emisionin e sotëm, ai është shprehur se është ndaluar nga policia kur po kthehej me makinë në shtëpi pas orës 11:00, duke shkelur kështu edhe orën policore. 

Ai ka treguar se pasi e ndaluan, policja e njohu dhe më pas i kërkoi edhe një foto, duke mos harruar që t’i uronte edhe suksese. 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

“Isha duke shkuar për në shtëpi, u vonova pak dhe më ndaluan në postbllok. Ishte një police dhe një polic. Kur më pa, ajo më njohu, tha oh princi…të ndjekim na pëlqen, suksese. Më kërkuan foto, i thashë patjetër. I përshëndes nëse na sheh,”- u shpreh Saimiri.

(k.m.dosja.al)

Shto Koment