Aktualitet

ME VIDEO: Plagosja në Kamëz, dëshmitarët filmojnë vendin e ngjarjes, tregojnë ç’panë: Një i ri u rrëzua në tokë…

Sipas tyre, dëgjuan disa të shtëna dhe më pas një i ri u shtri në tokë. Ndërsa kanë filmuar edhe pamjet nga vendi i ngjarjes, i mbushur me efektivë policie. 
Featured image of article: ME VIDEO: Plagosja në Kamëz, dëshmitarët filmojnë vendin e ngjarjes, tregojnë ç’panë: Një i ri u rrëzua në tokë… Foto ilustruese

KAMËZ– Një plagosje ka ndodhur mesditën e sotme në Kamëz. Dëshmitarët kanë bërë të ditur, se një person është marrë nga ambulanca dhe nuk dihet gjendja e tij. Sipas tyre, dëgjuan disa të shtëna dhe më pas një i ri u shtri në tokë. Ndërsa kanë filmuar edhe pamjet nga vendi i ngjarjes, i mbushur me efektivë policie. 

‘Pershendetje Joq, ne mes te dites n’kamez, pati te shtena me arm njeri ishte pertoke e mori ambulanca nuk dihet gjendja e tij,’- shkruhet në denoncimin në rrjetet sociale.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

LAJMI KRYESOR: Alarm i rremë në Kamëz! Një i plagosur? S’ka pasur asnjë të shtënë, Policia pritet të zbardhë ngjarjen

(k.m/dosja.al)

Shto Koment