RajoniVirale

ME VIDEO: “Parti Enver, jemi gati kurdoherë!”, Albin Kurti vihet në siklet, ja çfarë i bën qytetari në aeroport

Një mesoburrë i afrohet Albin Kurtit dhe i bën shqiponjën me duar. Pastaj nis edhe i këndon për Enver Hoxhën.
Featured image of article: ME VIDEO: “Parti Enver, jemi gati kurdoherë!”, Albin Kurti vihet në siklet, ja çfarë i bën qytetari në aeroport Albin Kurti dhe qytetari

Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti dhe kryeministri i ardhshëm i Kosovës, është vënë në siklet teksa priste avionin në një aeroport.

Në videon e publikuar në një person i quajtur Valon, një mesoburrë i afrohet Kurtit dhe i bën shqiponjën me duar. Por nuk ka mbaruar këtu.

Parti Enver! Parti Enver! Parti Enver! Jemi gati kurdoherë. Rroftë kryeministri i Kosovës”, thërret qytetari para Kurtit, ndërkohë ky i fundit thjesht qesh nga sikleti.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

VIDEO E PLOTË:


Albin Kurti është i zgjedhur i popullit të Kosovës për t’i qeverisur katër vitet e ardhshme, sipas rezultatit të zgjedhjeve të 6 tetorit.

(k.m/dosja.al)

Etiketa:

Shto Koment